Mini Ratka

Ranking najtańszych kredytów

Pożyczka na samochód – gdzie mogę ją dostać?

27 maj, 2019 | Nieskategoryzowane

Gdzie można uzyskać pożyczkę samochodową? Tak jak powinieneś robić zakup samochodu – szukając idealnego w minimum kilku salonach dealerskich - tak też powinieneś robić zakupy u kilku pożyczkodawców, aby znaleźć najlepszą ofertę, gdy sfinansujesz samochód. Nigdy wcześniej nabywcy samochodów nie mieli wielu opcji pożyczek i łatwych do uzyskania informacji na temat stawek, które mają dzisiaj. Oprócz uzyskania pożyczek z typowych punktów finansowych oferowanych przez wielu wielu producentów samochodów, można uzyskać finansowanie z:

Duże banki krajowe to instytucje finansowe, które wszyscy znamy np. Pekao, Alior czy ING – znajdziesz je każdym zakątku kraju. Mają wyrafinowane operacje pożyczkowe i kompleksowe zasoby pożyczek online, ale mogą nie być najlepszym wyborem, jeśli potrzebujesz solidnego procesu kredytowego.

Banki wspólnotowe mają zwykle od jednego oddziału do kilkudziesięciu, zlokalizowane na mniejszych obszarach geograficznych. Mogą nie mieć wszystkich oddziałów i usług banków krajowych, ale może być łatwiej porozmawiać z lokalnym przedstawicielem, jeśli potrzebujesz trochę pomocy w uzyskaniu pożyczki.

Banki online nie mają fizycznych oddziałów, choć wiele z nich oferuje wszystkie usługi dużych banków krajowych. Mbank do niedawna był przykładem banku internetowego, który ściśle współpracuje z dealerami samochodowymi, aby zakupy i finansowanie samochodu były dla Ciebie proste, ale już też przeniósł się do fizycznych lokalizacji wraz rozwojem oferty.

Większość producentów samochodów ma do zaoferowania swoją własną opcję finansową. Chociaż zapewniają one tradycyjne kredyty samochodowe, są również odpowiedzialne za finansowanie specjalnych ofert finansowych dla producentów samochodów. Zazwyczaj nie znajdziesz innego pożyczkodawcy, który zaoferuje zero procent odsetek lub inne stawki, które są znacznie poniżej średniej rynkowej – niż właśnie taka opcja.

Unie kredytowe różnią się od innych pożyczkodawców, ponieważ są spółdzielniami należącymi do ich członków. Zamiast zapewniać zyski akcjonariuszom, niekomercyjne unie kredytowe zwracają swoje zyski członkom w postaci niższych stóp oprocentowania pożyczek i wyższych stóp oszczędności. Różnią się one od małych, jednoosobowych operacji po ogromne instytucje, które rywalizują z wielkością niektórych banków krajowych. Nie każda Unia Kredytowa jest otwarta na każdego konsumenta. Możesz znaleźć kasy kredytowe, do których możesz dołączyć w sieci internetowej.