Mini Ratka

Ranking najtańszych kredytów

Najlepiej opłacalne lokaty.

20 kwiecień, 2017 | Nieskategoryzowane

undefined

Lokaty półroczne.

Lokaty średnioterminowe to takie, które zakłada się na okres od sześciu do jedenastu miesięcy. Zacznijmy analizować lokaty półroczne. Takie oferty przygotował dla nas Idea Bank. Lokata nosi nazwę Lokaty od Zająca i jest oprocentowana na 2,25%. kwota minimalna na lokacie to pięćset złotych zaś maksymalna milion. Nie ma dodatkowych warunków jakie trzeba spełniać, aby założyć tego typu lokatę. Zakres kwot jakie można ulokować na lokatę jest bardzo szeroki co pozwala na lokowanie środków różnej grupie klientów o bardzo zróżnicowanych funduszach. Nieco mniejsze oprocentowanie oferuje nam Idea Bank w Lokacie Cloud. Bedzie ono wynosiło 2,16%. Minimalna kwota to pięćset złotych zaś maksymalna miliona. Jest to lokata dla osób posiadających w banku konto. W tym przypadku również jest to oferta skierowana do wielu grup klientów. Lokatę może założyć zarówno osoba mająca mniej pieniędzy jak też i właściciel dużej firmy. Bardzo ciekawa jest oferta Depozyt Plus w Toyota Banku. Lokata ma oprocentowanie 2% i daje nam codzienną kapitalizację odsetek. Kwota minimalna na lokacie musi wynosić pięć tysięcy złotych. Warunkiem założenia lokaty jest posiadanie rachunku w banku. Ryzyko ma miejsce jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem. Wówczas oprocentowanie będzie bardzo małe i wyniesie zaledwie 0,1%.

Lokaty na dziewięć miesięcy.

Jeżeli chcemy skorzystać z lokaty na więcej niż pół roku znajdziemy wiele ofert lokat na trzy kwartały. Lokatę na dziewięć miesięcy proponuje nam Lion's Bank. Lokata Desire oprocentowana jest na 2,1%. Możemy tutaj ulokować sumę od stu tysięcy do miliona. Przez zakres kwot na lokacie jest to raczej oferta lokaty skierowana dla bogatszych klientów., Można na lokatę wpłacić nowe środki jakie będą nadwyżką. Jeżeli nie spełnimy warunków lokaty wówczas nasze oprocentowanie spadnie do 0,5%. Spadek będzie bardzo widoczny na koniec lokaty. EKO Lokata Wysoko oprocentowana w BOŚ Banku jest kolejną z ofert lokat na dziewięć miesięcy. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 2,05%, a kwota minimalna na lokacie musi być równa co najmniej tysiąc złotych. Oprocentowanie 2.05% przeznaczone jest dla osób, które posiadają aktywne konto w banku i korzystają regularnie z kart płatniczych. W przypadku, kiedy te warunki nie są spełnione oprocentowanie spada do 1,6%.

Lokata korzystna Plus w Idea Banku jest lokatą o oprocentowaniu 2%. Co ciekawe jest to lokata jaką zakłada się na okres siedmiu miesięcy. Nieco nietypowy okres kredytowania, ale ma swoje zalety. Minimalna kwota na tej lokacie to pięćset złotych, zaś maksymalna milion. Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które posiadają konto idealne i co ważne tą lokatę można założyć również na okres pół roku, ale wówczas oprocentowanie będzie mniejsze. Jest to lokata, która ma swoje warunki, ale jest bardzo ciekawą propozycją. Niewiele jest ofert lokat jakie zakłada się na okres siedmiu miesięcy. Przeważnie jest to kwartał, pół roku, dziewięć miesięcy, a później rok.